Diş Kliniklerimiz Hakkında

Diş Estetiği ve İmplant Diş Klinikleri

Diş Kliniklerimiz 20 yılın üzerinde tecrübeye sahip diş hekimlerimiz ile hizmet vermektedir. Diş kliniğimizde kurucu diş hekimlerimiz dışında, her branş için branş uzmanı diş hekimleri hizmet vermektedir. Otopark sorunu olmayan kliniklerimizde zamanın değerini biliyor ve sadece randevulu hasta kabul ediyoruz. Bu sayede size daha iyi hizmet verirken beklemeden diş tedavilerinizi yaptırabiliyorsunuz.

Neden istanbuldent®?

Kliniğimizde tedavi olan her hasta için mümkün olan en iyi tedavi hizmetlerini vermeye çalışmaktayız. Hipokrat yeminimizi edip meslek hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren elde ettiğimiz mesleki başarıyı hastalarımız bize duyduğu güvene borçluyuz.

Koşulsuz hasta memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

Her hastanın kendine özel durumu istek ve beklentileri olduğunu bilerek kişiye özel tedavi ve çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene

Tedavinin öncesinde doğru teşhis ve ihtiyaçları anlamaya çalışıp sizler ile birlikte uzun vadeli ve ihtiyaçlarınızı karşılayan tedaviler planlıyoruz.

Dünya Standartlarında Hijyen

Öncelikli olarak dünya standartlarında hijyen sağlamak ve hastaların en iyi tedavi hizmetini risk almadan sunabilmek için dünya standartlarında Dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemleri uyguluyoruz.

Garanti

 Yaptığımız diş tedavilerinde ve uyguladığımız implant ve protezlerin garanti ve kalite belgelerini hastalarımıza sunmaktayız.

DİŞ KLİNİKLERİMİZ


Kadıköy


YEŞiM ALKAN

istanbuldent® Kadıköy Kurucu Diş Hekimi

1987 Kadıköy Anadolu Lisesini bitirdikten sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazandı. Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB), İstanbul Diş Hekimleri odası(İDO) ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi(EDAD) üyesidir. Kişisel gelişim, yüksek bilinç eğitimi yanı sıra latin dansları eğitimi almıştır. Fenerbahçe kongre üyesi olan Yeşim Alkan bir çocuk annesidir.